لباس های رویایی شخصیت های کارتونی

لباس های رویایی شخصیت های کارتونی

یک طراح مد و لباس آرزوی دخترش را برای پوشیدن لباس های سرزمین رویایی دیزنی محقق کرد. ” نپی گارسیا ” از استعداد و خلاقیت خود برای آماده سازی لباس هایی زیبا و رویایی برای دخترش استفاده کرد تا او را به آرزویش برساند . این طراح لباس اهل کالیفرنیا می گوید:سال پیش برنامه ای داشتیم برای سفر به سرزمین دیزنی که بعد از بازگشت تصمیم گرفتم بار دیگر این تجربه را به همراه اعضای خانواده ام داشته باشم .
لباس رویایی
لباس رویایی

لباس رویایی
بعد از تعیین شدن زمان سفرمان دخترم لیلی از من خواهش کرد تا برای او لباسی درست مثل لباس های شخصیت های کارتونی برایش آماده کنم . شوق زیاد دخترم مرا تشویق کرد تا به جای یک لباس یک سری از لباس های مخصوص برای او اماده کنم. دست به کار شدم و با استفاده از تکه پارچه های رنگی پیراهن های پف دار و ساده برای او برش زدم .
لباس هایی از شخصیت کارتونی مادر خوانده ، پری روحانی ، رابین هود و.. آماده کردم تا او در روزهایی که ما در ان سرزمین رویایی هستیم بپوشد.
لباس های جالب دخترم نظر خیلی ها را به خود جلب کرد که با گرفتن امضا و عکس یادگاری لیلی هیجان زده می شد و احساس می کرد که در حقیقت یکی از شخصیت های مهم کارتونی است. ” گارسیا” با به اشتراک گذاشتن این تصاویر تصمیم داشت تا ایده ی الهام بخش به دیزاینرهای دیگر ببخشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *