این گونه شیوه های مدارا در گالری ثالث

این گونه شیوه های مدارا در گالری ثالث

“این گونه شیوه های مدارا” عنوان این نمایشگاه است که از عصر جمعه هشتم بهمن در گالری ثالث برپا می شود.  ۳۲ مجسمه کوچک، دو مجسمه بزرگ ،  ۵۲ عدد جواهرات هنری و دو چیدمان این هنرمند جوان در این نمایش انفرادی ست؛ هم چنین از دو کتاب مجسمه ها و جواهرات هنری دلبری در آیین افتتاحیه رونمایی می شود.

دلبری می گوید تلاش کرده از زاویه نگاهی نو مجسمه هایش را خلق کند، او معتقد است مجسمه هایش فیگورهایی از آدم های امروز است، فیگورهایی که تنها پوسته ای از انسان معاصر را به نمایش می گذارند.

دلبری در عین حال تاکید دارد:زیورآلات هنری ام در این نمایشگاه نوعی مدرنیسم ایرانی است که در عین میراث داری هویت ایرانی وجهی مدرن را بازتاب می دهند که از فرمت سنتی فاصله بسیار دارند.

دو چیدمان او که روی دو دیوار بزرگ ارائه می شوند نقدهایی اجتماعی را انعکاس می دهند که جامعه ایرانی را این روزها به شدت تحت تاثیر خود قرار داده است.

امیر حسین دلبرى متولد۱۳۶۱ سبزوار است.  او در کارنامه خود دریافت مدرک دیپلم طراحی جواهرات اینترنشنال جمولوژی و ساخت تکنیک گلد از انگلستان را دارد . وی تاکنون نمایشگاه های انفرادی و گروهی متعددی را در گالری های داخلی و خارجی مانند نیکولا فلامل پاریس ،آرت هاوس  و مید تاون تورنتو و…  برپا و کتاب “جواهرات شاعرانه”  که مجموعه آثار او از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۲ با مقدمه آیدین آغداشلو را منتشر کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *