اندازگیری و طراحی بسیار زیبا آویز

اندازگیری و طراحی بسیار زیبا آویز

استفاده از مروارید در جواهرات، سبکی کلاسیک دارد که از انواع زیبای آن محسوب می‌شود و با طراحی‌های زیبا و ساده‌ای که دارد، برای استفاده در استایل عروس بسیار مناسب است.

مرواریدهای گرد آویزان که در کنار کریستال‌های بیرنگ راین استون به صورت شاخه‌های گل وارونه طراحی شده‌اند. این ست گردنبند و گوشواره با وجود سادگی و ظرافت، بسیار پر زرق و برق و شیک است.

طراحی زیبا و بسیار کلاسیک، با گردنبند مروارید و یک پاپیون تزیین شده با کریستال‌های ریز. این مدل جواهرات که گردنبند به گردن کاملا چسبیده است، از مدل‌های جذاب و کلاسیک است که با لباس عروس عالی خواهد بود.

مرواریدهای درشت و راین استون‌های برگی شکل که با تعداد زیادشان، مرواریدهای بزرگ آن را احاطه کرده‌اند و بر زیبایی و جلوه آن افزوده‌اند. بند بلندی که گردنبند را به یکدیگر وصل می‌کند، به طور کامل با مروارید تزیین شده است که درپشت گردن نمای بسیار زیبا و جذابی ایجاد می‌کند.

یک طراحی خاص و کلاسیک، برای کسانی که جواهرات با اندازه بزرگ را دوست دارند. مدل رمانتیک و موج‌دار با مرواریدهای شیری رنگ که در کنار کریستال‌های بی‌رنگ جلب توجه می‌کند.

به کارگیری اندازه‌های مختلف مروارید در این ست گردنبند و گوشواره در انبوه کریستال‌های ریز، حالتی زیبا و خاص در آن ایجاد کرده است که کاملا مناسب یک شب رویایی مراسم ازدواج است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *