استفاده از زیورالات طلایی

استفاده از زیورالات طلایی

رنگ طلایی برای زیورآلات مو بهتر است یا نقره‌ای؟
استفاده از زیورآلات طلایی رنگ مدتی است که در سراسر دنیا طرفدار پیدا کرده و به لباس‌ عروس‌های کرم و شیری یا صورتی خیلی می‌آید. نقره‌ای نیز رنگ محبوبی است که با لباس‌های سفید و عاجی هم‌خوانی دارد.

Image result for ‫زیورآلات‬‎

بین گل سر و زیورآلات مخصوص مو کدامیک را انتخاب کنم؟
سربندها، تاج، گیره و شانه و… همگی جزو زیورآلاتی هستند که عروس‌های جوان می‌توانند برای تکمیل آرایش چهره و مویشان از آنها استفاده کنند.
سربندها تنوع بالایی داشته و از آنجاییکه با انواع آرایش‌های مو هماهنگی دارند، خیلی مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما می‌توانید در روز عروسی‌تان از سربندی استفاده کنید که ربانی به رنگ موهایتان دارد یا از سربندهای کریستالی و مرواریدی برای تزئین موهایتان استفاده کنید.
گل سرهای شانه‌ای در سایزهای مختلف وجود دارند و اغلب برای موهایی مناسب هستند که قسمتی از آن توسط آرایشگر در بالای سر جمع شده است. اگر روی سرتان تور انداخته‌اید می توانید در ابتدا از گل سر ساده استفاده کنید و پس از برداشتن تور گل سر شانه‌ای که با برلیان تزئین شده را روی موهایتان قرار دهید.
با استفاده از تاج، چشم‌ها به قسمت .زیورآلات  جلویی موهای شما جلب می‌شود اما با توجه به اینکه تاج‌ها هم مدل‌های بسیار متنوعی دارند، با هر نوع آرایش مویی قابل استفاده هستند.
سنجاق سرها بیشتر برای تزئین پشت موها مورد استفاده قرار می‌گیرند. استفاده از سنجاق سر همراه شینیون یا موهایی که به سبک یونانی آرایش شده، درخشش خاصی به موهای شما می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *